Kocioł Łomniczki

Kocioł Łomniczki

Kocioł Łomniczki


OPIS MIEJSCA :

Kocioł Łomniczki
Piękna wiosna tej jesieni 😀
Zobaczcie…


November 15, 2010 · Opublikowany w Panoramy 

5 komentarzy to “Kocioł Łomniczki”

 1. Mariolka on November 15th, 2010 17:40:17

  Hm, to prawda mieliśmy piękną wiosnę tej jesieni… 🙂 Panorama jest po prostu fantastyczna 🙂 Cudownie się tam szło, podziwiając te widoki…

 2. Zasadi on November 17th, 2010 16:47:41

  I tutaj muszę się zgodzić z moimi przedmówcami że mieliśmy piękną wiosnę tej jesieni 🙂 Ale mimo braku śniegu i minusowej temperatury chciałbym tam wrócić 😀

 3. Krzysiek on November 17th, 2010 18:30:26

  Wrócimy 🙂
  Jeszcze nie raz…

 4. tbas on November 17th, 2010 21:00:01

  W imieniu PL-EN teamu chcielibyśmy wyrazić zadowolenie ze wspólnej wędrówki na najwyższy szczyt Karkonoszy. Dziękujemy za towarzystwo oraz opiekę! Jak zawsze fenomenalnie było się znowu z Wami spotkać i co więcej przedstawić towarzyszy wspólnych wypraw naszym angielskim kolegom.

  On behalf of the PL-EN team would like to express my satisfaction with joint trek to the highest peak of Karkonosze. Thank you for your company and care! As always, it was phenomenal to meet you all once again and what is more, accompanied by a joint expedition to present our English colleagues.

 5. Krzysiek on November 17th, 2010 21:25:01

  Cała przyjemność po naszej stronie 🙂 Ciesze się bardzo, że wyprawa była udała i dopisała nam pogoda. Galeria i relacja niebawem powinny być na stronie. Mam nadzieje, że nasi angielscy koledzy wybiorą się z nami jeszcze na niejedną wyprawę 🙂 Pozdrawiam!

  The pleasure is all mine 🙂 I am very glad that trek was successful and the weather was good. Gallery and report will be soon on our webside. I hope our EN friends will come with us many times 🙂 Greetings!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby pozostawić komentarz.

Loading Facebook Comments ...